CarTec Ostrava

Společnost CarTec Ostrava s.r.o., člen skupiny CarTec Group, je autorizované dealerství značky BMW s tradicí již od roku 2002. Je také jedním z mála dealerství, které nabízí vše, co BMW Group produkuje. Kromě vozů BMW, sportovních modelů divize M a elektromobilů s označením BMWi jsou to také auta ikonické britské značky MINI (spadající pod koncern BMW) a motocykly BMW Motorrad. K tomu navíc CarTec Ostrava nabízí originální příslušenství, vybavení, služby a samozřejmě autorizovaný servis všech značek. CarTec group zaštiťuje celkem 5 poboček. Kromě Ostravy tedy CarTec najdete také v Liberci, Praze, Olomouci a Brně.

Ve snaze udržet naše služby na špičkové úrovni neustále inovujeme a vylepšujeme.

V roce 2016 jsme otevřeli moderní showroom MINI v Ostravě. Od tohoto roku nabízíme veškeré služby spojené s ikonickou značkou MINI.V září roku 2018 jsme otevřeli druhý ostravský showroom CarTec 505, který se stal Průmyslovou stavbou roku 2018. Dlouho jsme vymýšleli název pro tento showroom, až jsme došli k označení CarTec 505, neboť počá­teční písmena místa, kde se showroom nachází, jsou D a V, což v římských číslicích představuje právě toto číslo.

 

Největší a nejnovější showroom BMW Motorrad ve střední a vý­chodní Evropě. Nachází se v Dolních Vítko­vicích a je spojen se salonem BMW Premium Selection a velkým servisním zázemím.

Vedle motorek prodává CarTec v Dolní oblasti Vítkovic rovněž certifikované ojeté vozy z programu BMW Premium Selection, MINI Next, zajišťuje výkup modelů BMW a MINI, nabízí služby autorizované lakovny a karosárny a poskytuje autorizovaný servis BMW Fast Line Service, stejně jako prodej náhradních dílů a příslušenství.

 

Showroom CarTec Ostrava ulice Vítkovická nabízí:

• rodej nových vozů BMW, BMW i, BMW M, MINI
• Servis vozů BMW, BMWi, BMW M a MINI
• Prodej dílů a příslušenství BMW, BMWi, BMW M a MINI
• Finanční služby BMW FINANCIAL SERVICES

Showroom CarTec Ostrava 505 ulice Ruská nabízí:

• Prodej motocyklů BMW Motorrad
• Servis motocyklů BMW Motorrad
• Prodej prověřených ojetých vozů BMW Premium Selection a ojetých vozů MINI NEXT
• Servis vozů starších 5 letPovolání u této společnosti

Karosář
Lakýrník
Přípravář

Kde nás najdete?

Ruská 3018, 70300 Ostrava