CPI Hotels, a.s.

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Naše hotely naleznete v 7 evropských zemích a 17 destinacích. V portfoliu máme stylově zařízené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a další hotely, které se chlubí čistě vlastní značkou.

Ostrava se pyšní hned 3 hotely.

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Ostrava svým hostům nabízí možnost odpočinku ve wellness centru s bazénem, vířivkou, saunou i venkovní sluneční terasou. Zároveň má ale také největší kongresové centrum na severní Moravě. Samozřejmostí je pak výborná gastronomie, o kterou se stará restaurace Benada.

V Quality Hotelu Ostrava City nabízíme moderní a prostorné pokoje s klimatizací. Jakožto naši hosté tady můžete využít bezplatného vstupu do hotelového fitness a wellness centra, kde si užijete odpočinek ve švédské i parní sauně a vířivce.

Imperial Hotel Ostrava se 110letou tradicí najdete v centru města, a to v blízkosti obchodní zóny, památek i kulturního dění. Výbornou kuchyni vám poskytne hotelová restaurace, možnost bezpečného parkování hotelové parkoviště a podzemní garáž.Povolání u této společnosti

Kuchař/kuchařka
Číšník/číšnice
Recepční

Kde nás najdete?

Zkrácená 2703, 700 30 Ostrava-jih