Heimstaden, s.r.o.

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice, spravujeme 42 819 nájemních bytů v Moravskoslezském a od dubna 2018 působíme i v Olomouckém kraji.

Naše společnost je součástí mezinárodní skupiny Heimstaden, jejíž portfolio v současnosti zahrnuje 150 tisíc bytů v hodnotě více než 710 miliard korun.

Dnes působíme již v deseti zemích, což z nás dělá druhého největšího pronajímatele nájemního bydlení v Evropě. To zní dobře, ne?

Kromě toho jsme zodpovědný zaměstnavatel, který se fakt nebojí zaměstnance zajímavě odměnit. Nejen mzdou, ale také ve formě různých dárečků na Velikonoce, léto nebo Vánoce.

Důraz také klademe na ekologii. O tom svědčí například to, že jsme dlouholetým generálním partnerem úžasného projektu Čisté Beskydy, kde určitě spousta z vás chodí na výšlapy.

Zaměřujeme se ale i na náš pohyb. Podporujeme řadu významných sportovních klubů v regionu, pro zaměstnance každý rok připravujeme pestré aktivity. Například běžecký závod Havířovská desítka nebo Sportovní den Heimstaden, kde si můžeme zasoutěžit s kámoši.

Myslíme na náš osobní rozvoj. Nabízíme jak bezplatné studium angličtiny, bez které se u nás prostě neobejdeme, tak i švédštinu, díky níž si můžeme rozšířit jazykovou vybavenost a třeba si pokecat s kolegy ze Švédska. No, ale co vám budeme povídat, zrovna ta švédština je docela dřina. Tak schválně, jo? Hej, hur mår du idag? Máme možnost se také pravidelně setkávat se spoustou zajímavých osobností, herců, zpěváků, sportovců nebo vědců. Pravidelně se s nimi potkáváme na online inspirativních přednáškách.

Kluci a holky, děkujeme za vaši pozornost a věříme, že se jednou stanete součástí našeho obrovského týmu.


Seznam spolupracujících škol

Povolání u této společnosti

Finance
Administrativa
Stavebnictví

Kde nás najdete?

Gregorova 2582, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz