ITT Holdings Czech Republic s.r.o.

Jsme americká výrobní společnost sídlící v Ostravě. Vyrábíme špičkové brzdové destičky a tlumiče pro přední světové výrobce automobilů a vlakových souprav.

ITT je americká společnost, která má opravdu rozmanitou historii. Firma již od roku 1920 patří mezi významné výrobce v široké škále odvětví. Byla založena dvěma bratry a původní název byl International Telephone & Telegraph. Zkratka ITT se používá od roku 1958. Hlavní oblast podnikání je rozdělena do 3 činností: – systémy obranného průmyslu – např. přístroje pro noční vidění – systémy vodního průmyslu – např. čističky vod a pumpy – systémy dopravního průmyslu – např. brzdové desky a tlumiče.

Výrobní závod ITT v Ostravě vznikl v roce 2008. Aktuálně zaměstnává přes 800 lidí a stále přijímáme. Za poslední tři roky dosáhly investice do ostravského závodu přibližně 250 milionů korun na rozšíření a zkvalitnění výrobních kapacit. V současné době patří ostravský závod mezi nejvýznamnější součásti celé mezinárodní skupiny ITT, která zaměstnává téměř 10 000 lidí v 35 zemích světa. Za úspěchem v Ostravě stojí hlavně kvalifikovaní zaměstnanci, kteří společně sdílejí firemní hodnoty společnosti, jako jsou respekt, zodpovědnost a integrita.


Seznam spolupracujících škol

Povolání u této společnosti

Inženýr kvality
Nákupčí
Zákaznický servis
Vedoucí skladu

Kde nás najdete?

Na Rovince 913, 720 00 Ostrava