Skalka family park s.r.o.

Rodinný areál s možností trávit aktivně volný čas. Disponuje nyní 36 atrakcemi pro děti i dospělé (kolotoče, vodní svět, hop aréna, virtuální realita aj.). Součástí je také zoo s více jak stovkou zvířátek. V zimním období je areál lyžařským střediskem.

V areálu probíhají příměstské tábory, lyžařské kurzy, školní výlety, dětské oslavy, svatby, firemní akce a mnoho dalšího.

Areál nabízí také minizoo s řadou drobných i větších kontaktních zvířat. Celkem zde můžete vidět 27 druhů, které si můžete pohladit či nakrmit. Součástí minizoo je také Skaláčkovo bludiště, kde se mohou ztratit jak děti, tak dospělí. Projdete se voliérou, z vyhlídky si prohlédnete pasoucí se kozy, nebo vystoupáte na naší Stříbrnou věž s výhledem nejen na naší minizoo.

Těšit se můžete také na skákací hrady nebo trampolíny.

Můžete zde utéct do virtuální reality nebo třeba rýžovat zlato a objevovat krásy Pirátské lodi. Při nepříznivém počasí je možné využít naši HOP arénu, kde jde skákat na trampolínách za každého počasí. Pokud vám vyhládne, je možné se občerstvit v našem bistru.

V zimě si v areálu budete připadat skoro jako na horách. Areál nabízí 2 sjezdovky o délce 300 metrů, dětský skipark a kopec s délkou přes 100 metrů i s vlekem. Děti mohou z kopce jezdit na bobech či sáňkách, využít sjezdovku pro jízdy na lyžích nebo snowboardech. Nejmenší se mohou učit lyžovat na malém dětském svahu. V areálu si můžete také zabruslit na zastřešeném kluzišti vedle kterého je k dispozici krytá hop aréna s trampolínami.Povolání u této společnosti

Organizátor kurzů pro děti
Chovatelé a ošetřovatelé v zoo
Technický správce areálu
Gastronomie
Instruktoři atrakcí

Kde nás najdete?

Vřesina 907, 742 85