Středisko volného času Korunka

Středisko volného času Korunka je otevřeným zařízením pro děti, žáky, studenty a mladé lidi se zaměřením na zájmové vzdělávání.

Organizace provozuje zájmové vzdělávání ve třech budovách:

  • Středisko Korunní Ostrava-Mariánské Hory
  • Středisko přírodovědců Čkalovova Ostrava-Poruba
  • Středisko turistiky Bohuslava Martinů Ostrava-Poruba.

SVČ Korunka je plně otevřeným střediskem volného času a poskytuje účastníkům zájmové vzdělávání se zaměřením na různé oblasti od tance, přes ekologii, výtvarnou činnost, keramiku, sport, deskové hry, různé formy cvičení, přírodní vědy, šachy a další zajímavé činnosti. Je zřízeno Statutárním městem Ostrava.

Intenzivněji než v minulosti se zaměřujeme na stále se měnící potřeby a přání účastníků a tyto činnosti zajišťujeme prostřednictvím svých profesionálních pracovníků včetně externích odborníků.

Vzděláváme děti, mládež a dospělé ve více než 90 zájmových útvarech, pořádáme více než 300 akcí ročně a o prázdninách příměstské i pobytové tábory.

POSLÁNÍM Střediska volného času Korunka je motivovat, podporovat a vést děti, mládež a mladé lidi k rozvoji osobnosti, zejména smysluplným využitím volného času a to širokou nabídkou aktivit v bezpečném prostředí s profesionálním zázemím.Povolání u této společnosti

Pedagog volného času
Ekonom/ka
Školník
Pokladní/personalista

Kde nás najdete?

Korunní 699/49, 709 00 Ostrava