TietoEvry

TietoEvry je jedna z největších IT firem v Česku. Díky naší práci můžou jezdit vlaky, fungovat e-shopy nebo pojišťovny, lidé mohou zaplatit večeři v restauraci kartou, lékaři mohou vést online zdravotní dokumentaci o pacientech. Je nás 2500 v Ostravě a v Brně. Podle žebříčku TOP zaměstnavatelé patříme už pět let mezi nejvysněnější IT firmy, ve kterých chtějí studenti a absolventi pracovat – stojíme po boku Googlu nebo Microsoftu.

Na čem děláme?

  • Pomáháme řídit dřevozpracující továrny po celém světě. Takže když držíš v ruce jakýkoliv papír, třeba noviny nebo obal na pizzu, je více než 60procentní pravděpodobnost, že prošel Tieto softwarem.
  • Umožňujeme lidem online koupit a prodat auto, změnit jeho vlastníka nebo si třeba podat žádost o řidičák. Pohodlně a rychle z domu, bez dlouhých front a čekání.
  • Propojujeme lidi – rodiny, partnery, kamarády, spolupracovníky, prostě kohokoliv. Díky Tieto softwaru se totiž dnes ve světě uskuteční každou sekundu jeden telefonní hovor.
  • Účastníme se energetických projektů. Třeba Tieto software pro klasickou energetiku ovládá 100 000 km plynovodu, což představuje 2 x obvod zeměkoule.
  • Pomáháme digitalizovat potřebné dokumenty na úřadech měst i obcí.

Jak se u náš žije?

Jsme známí pro naši severskou kulturu. To znamená, že chceme, aby se u nás nejen dobře pracovalo, ale i žilo. Máme open-space i menší zasedačky a když potřebuješ, můžeš pracovat z domu. Můžeš měnit projekty i pozice, můžeš být v kontaktu se zákazníkem a cestovat. Můžeš se rozvíjet – ročně do vzdělávání investujeme sto miliónů korun. Máme zázemí i pro relax – terasy, kavárnu, kulečník, fotbálek nebo X-box. Můžeš si taky užít všechny naše akce – konference, meet-upy, Summer&Christmas párty apod.Povolání u této společnosti

IT specialista

Kde nás najdete?

28. října 3346/91, 702 00 Ostrava, Česká republika